Освіта за кордоном

uslugi-education.jpg

Переваги навчання закордоном

  1. Удосконалення мови. Без знання іноземної мови, особливо англійської, сьогодні нікуди. Тому головна перевага, яку здатна забезпечити навчання в Англії, США або Канаді, – відмінне знання в майбутньому англійської мови. Під час навчання за кордоном обов’язково відбувається повне занурення в мовне середовище, завдяки спілкуванню з викладачами і однолітками, яке дозволяє вивчити мову на вищому рівні. Таке не зможуть запропонувати жодні курси англійської мови.
  2. Нові знайомства і відкриття. Навчання в Канаді та інших країнах зарубіжжя дозволить молодим людям розширити свій кругозір, зрозуміти іншу культуру, традиції і обзавестися новими знайомствами. Також завести нових друзів допоможуть молодіжні та дитячі табори за кордоном.
  3. Диплом міжнародного зразка. Освіта за кордоном є відмінною перспективою подальшого працевлаштування в будь-яку міжнародну компанію, тим самим позбавивши від різних обмежень і давши можливість почати карколомну кар’єру. Крім того, випускник, який надав вітчизняному роботодавцеві диплом міжнародного зразка, має набагато більші шанси на отримання бажаної посади.
  4. Практика і вигода. Найчастіше, при навчанні за кордоном студентів відправляють на стажування у великі та престижні компанії, що дозволяє показати себе з кращого боку і після навчання зайняти постійне робоче місце. А значить, хороша робота в Канаді та інших країнах забезпечена.
  5. Нове обладнання. Навчання в США та інших розвинених країнах відрізняється постійним удосконаленням, яке відноситься і до технологій. Тому практично всі закордонні освітні установи забезпечують роботу на кращому обладнанні і в новітніх лабораторіях.

Недоліки зарубіжної освіти

  1. Ностальгія і адаптація. Майже кожен студент, що проходить навчання за кордоном, відчуває ностальгію. Близько 5% учнів піддаються незапланованого повернення на батьківщину. Причина цього – очікування легкого розвитку мовних навичок. Особливо складно адаптуватися тим, хто фактично не знайомий з англійською мовою.
  2. Фінансове питання. Даний фактор досить часто стає перепоною для бажаючих навчатися за кордоном. Однак якщо звернутися за допомогою до міжнародних програм обміну (наприклад, Work and Travel USA), цей недолік відпаде.
  3. Сувора дисципліна. У багатьох закордонних вузах дотримуються особливої дисципліни, при якій всі порушення караються строго, особливо це стосується прогулів. Російські учні часто виявляються не готовими до таких правил.

Скрізь є недоліки, які можуть викликати складності, але їх, як правило, можна подолати. Головне – це бажання і завзятість, решта ж може стати прекрасним життєвим досвідом і кардинально змінити Ваше життя.