Мальдіви

maldives-04-1280x800.jpg

Мальдівські острови знамениті пишністю своєї природи, адже дорогоцінний намисто коралових атолів в Індійському океані, складових Мальдіви, є одним з найкрасивіших місць на планеті.

Саме на Мальдівах, та мабуть, і тільки на Мальдівах, туристи мають можливість повністю відволіктися від цивілізації. Символ Мальдівського держави – кокосові пальми. Ці розкішні стрункі пальми обрамляють численні мальовничі лагуни. На Мальдівах Ви не побачите ні міських хмарочосів, ні загазованих автострад. Між островами відсутній регулярне транспортне сполучення. Місцевий “таксі” представляє собою дерев’яні човни з плоским дахом – “дони”. Автомобільні таксі можна взяти тільки в столиці, Мале, і в Адду атолі і використовуються вони в основному лише, щоб дістатися до готелю чи в аеропорт.

Вживання алкоголю в громадських місцях поза курортної зони заборонено, купання оголеними і топлес заборонено на всіх островах архіпелагу.

Географія

Мальдіви – група коралових островів в Індійському океані, розташовані поблизу екватора, на південь від Індії. Подібні коралові виступи називаються атолами. Часто, всередині цих атолів зустрічаються внутрішні озера.

Клімат

Клімат через близькість екватора, рівний, теплий тропічний. Найкращі погодні умови з листопада по кінець квітня. З травня по жовтень ж можуть бути короткочасні дощі і неспокійне море. Середня температура повітря протягом рік від 26 до 29 градусів. Температура води цілий рік +24-27 градусів. Кращий час для відпочинку на Мальдівах – з листопада-грудня по березень-квітень. Пляжний відпочинок на Мальдівах організований на вищому рівні. Але і для любителів активного відпочинку, передбачено безліч розваг.