Іспанія

spain-11-1280x800.jpg

Іспанія – країна солодкого вина і ласкавого сонця, країна блакитного моря і величних гір, країна божевільних геніїв і відкритого, веселого народу. Країна, яка зігріває теплом після довгої зими, побутових проблем і робочих авралів, занурює в атмосферу свята і романтики, з новою гостротою пробуджує давно забуті почуття, бажання відчувати життя в усіх його проявах, будить старі і народжує нові мрії, дарує натхнення творити, змінювати себе і своє життя. Іспанія – країна-пристрасть, країна-натхнення, країна, яку Ви полюбите з перших же днів.

Жодна країна Європи не відзначає свят більше, ніж Іспанія. Головні з них народилися як чисто релігійні, але з часом перетворилися в веселі гуляння з піснями і танцями. У святкові дні закриті всі установи і магазини.

Географія

Держава на південному заході Європи, займає більшу частину Піренейського півострова. На півночі межує з Францією і Андоррою, на заході – з Португалією. На півночі омивається затокою Біськайським, на сході – Середземним морем, на півдні – Середземним морем і Атлантичним океаном, на заході – Атлантичним океаном. Іспанії належать декілька груп островів, найзначнішими з яких є Балеарські острови в Середземному морі і Канарські острови в Атлантичному океані. Великі міста Іспанії: Аліканте, Бадахос, Барселона, Валенсія, Віго, Кадіс, Картахена, Ла-Корунья, Малага, Мурсія, Сантандер, Сарагоса, Севілья, Таррагона, Уельва, Хіхон.

Клімат

В Іспанії виділяють три типи клімату: помірний морський на північному заході і півночі – з помірними температурами і рясними опадами протягом усього року; середземноморський на півдні й узбережжі Середземного моря – з м´якими вологими зимами і спекотним сухим літом; аридний континентальний клімат у внутрішніх районах країни – з прохолодними зимами і теплим сухим літом. Найкращий час для туризму з кінця весни до початку осені.