4.jpg

Об’єднані Емірати є однією з найбагатших країн світу. Показником тому служить статистичний факт: на 5 000 000 громадян ОАЕ доводиться 59000 доларових мільйонерів.

Всього півстоліття тому на місці, де зараз знаходяться ОАЕ не було нічого, крім пустелі. Емірати відрізняються якісною соціальною підтримкою. Зарплата у державних службовців (з числа місцевого населення) — 10 000 $. На весілля громадянам виділяється 9 000 $ і вілла, а за народження сина сім’ї видається — 50 000 $.

Як і в більшості мусульманських країн, в Еміратах існує безліч суворих заборон: не можна кидати сміття на вулиці, пересуватися автостопом, фотографувати місцевих жінок, державні будівлі, а також деякі види пам’яток. Суворо заборонене вживання та перевезення алкоголю. Свобода слова обмежена, що автоматично означає відсутність жовтої преси. У засобах масової інформації заборонено освітлення подробиць і фактів з приватного життя шейхів, як і інших досить заможних громадян. Що характерно, в ОАЕ також накладено заборону на вихід у соц мережі, оскільки Комітет з нагляду за телекомунікаціями вважає їх джерелом шкідливої ​​інформації для громадян.

Автобусні зупинки в Еміратах обладнані кондиціонерами…

Клімат

Клімат в Арабських Еміратах дуже жаркий при високій вологості. Зими, в її європейському розумінні, тут просто не знають: січневі і грудневі денні температури становлять близько + 28, нічні знаходяться в межах +18, літо ж дозволяє повітрю розжаритися до + 50 градусів за Цельсієм. В Еміратах, в силу природно-кліматичних умов, є серйозні труднощі із забезпеченням водою (яку припадає опріснювати) і електроенергією. Нічого дивного немає в тому, що комунальні послуги тут обходяться надзвичайно дорого.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *